Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Süt Ve Sarımsak Kürü Vücudunuzu Tüm Hastalıklara Karşı Koruyor

Modern tıp çok etkilidir, ancak bir bedeli vardır ayrıca her ilaç bir dizi yan etkiye neden olabilir. Bu yüzden birçok insan, en azından kararında kullanıldığında herhangi bir yan etkisi olmayan şifalı bitkiler, baharatlar ve diğer doğal bileşenlerin kullanımına dayandığı için Ayurveda gibi doğal tıp sistemlerine yöneliyor. Doğal ilaçlara ek olarak Ayurveda, (kökeni Hindistan’ın Vedik kültürüne dayanan 5000 yıllık doğal şifa sistemi) hastalığı önlemek ve genel sağlığı iyileştirmek için çeşitli formülasyonlar önermektedir. Sarımsak sütü, çeşitli sağlık yararları sunduğu ve hazırlanması kolay olduğu için çeşitli Ayurveda metinlerinde belirtilmiştir.
Sarımsaklı Sütün Faydaları Neler?1- Zatürreye iyi gelir,Hastalandığınızda günde 3 defa sarımsak sütünden için. Tedavinizi hızlandıracak olan bu kür hızlıca toparlanmanızı sağlayacak.
2- Kalp damar sorunlarını tedavi eder,Bu içecek kötü LDL kolesterolü azaltır ve pıhtı oluşumunu durdurur, bu nedenle kalp sağlığı çok daha iyi olur. Eğer bunu az yağlı ya da yağsız sütle yaparsanız, daha da etkili olacaktır.Sarımsak, kalp rahatsızlıkları için birçok Ayurveda ilaçlarında anahtar bir bileşendir . Son on yılda, birkaç bağımsız araştırma ekibi sarımsakın kardiyak hipertrofi, hiperlipidemi, hiperglisemi ve kardiyovasküler hastalığın diğer patolojik durumlarını hafiflettiği için kardiyo-koruyucu bir etkiye sahip olduğunu bulmuştur . Bununla birlikte, sarımsak kalp hastalığı için bu sağlık yararlarından yararlanmak için düzenli olarak sarımsak sütü tüketmeniz gerekecektir.

Sponsorlu Bağlantılar